Pierwsza pożyczka w Żyrafie?

Kwota pożyczki
Do
Na ile dni?
Do dni

Weź szybką pożyczkę

w 10 minut otrzymasz 1000

Termin spłaty pożyczki to:

Pożyczka:
Prowizja:
Razem:
RRSO:

O żyrafie

Żyrafa Pożyczki Sp. z o.o. Sp.k. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży pożyczek przez Internet. Naszą ambicją jest udostępnienie Klientom najprostszego i najszybszego systemu pożyczek: bez poręczycieli, zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Nasze atuty to błyskawiczne działanie, wygoda i bezpieczeństwo.

Żyrafa Pożyczki jest częścią grupy kapitałowej, do której należy również Everest Finanse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Everest Finanse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest właścicielem marki BOCIAN POŻYCZKI i może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży pożyczek do domu Klienta oraz ponad 200 tysiącami Klientów. W dziedzinie pożyczek do domu Klienta BOCIAN POŻYCZKI jest liderem technologicznym. Dzięki wsparciu systemu informatycznego maksymalnie skrócony został czas podejmowania decyzji.

Wszystkie Spółki należące do grupy kapitałowej rozwijają się dynamicznie i charakteryzują się dbałością o rozwój Pracowników.

Żyrafa Pożyczki jest najmłodszą częścią Grupy i jak cała grupa kapitałowa opiera swoją działalność wyłącznie na polskim kapitale.

Certyfikat